strona główna

O firmie

O firmie

Firma adari powstała w 1990 roku. Przez 10 lat byliśmy jedynym przedstawicielem na Śląsku włoskiej fabryki Cooperativa Ceramica D’Imola.

 

ADARI

Firma adari powstała w 1990 roku. Przez 10 lat byliśmy jedynym przedstawicielem na Śląsku włoskiej fabryki Cooperativa Ceramica D’Imola.

Od tego czasu współpracujemy z najlepszymi renomowanymi producentami płytek z Hiszpanii i Włoch w zakresie sprzedaży nowoczesnych, ekskluzywnych wzorów płytek ceramicznych, gresowych, marmurowych, szklanych, mozaiki oraz płytek wielkoformatowych.

Posiadamy trzy salony sprzedaży w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej o powierzchni do 500 metrów ekspozycji z magazynem głównym w Katowicach.

Wieloletnie kontakty z zagranicznymi producentami płytek zapewniają nam preferencyjne ceny i możliwość szybkiego załadunku. Wszystkim naszym klientom proponujemy wyjątkowe ceny, korzystne rabaty i szeroki dostęp do NOWOŚCI prezentowanych corocznie na targach w Bolonii i Walencji.

Ofertę ekskluzywnych płytek uzupełnia realizacja zamówień na ceramikę łazienkową, armaturę, kabiny prysznicowe, techniczne i dekoracyjne profile wykończeniowe oraz produkty z chemii budowlanej.

TWORZYMY Z PASJĄ Z NASZYMI KLIENTAMI

Doświadczenie i przygotowanie zawodowe naszego zespołu zapewnia wszechstronne doradztwo w zakresie tworzenia koncepcji i projektowania wnętrz.

Pomagamy stworzyć wymarzone inspiracje. Zapewniamy doskonały dobór próbek płytek na poziomie projektowania i udaną realizację – zawsze z materiałów najwyższej jakości.

Sprzedawane przez nas płytki ceramiczne od ponad 20 lat stosowane w domach prywatnych, obiektach handlowych i budynkach użyteczności publicznej nadal się podobają i spełniają wymagania techniczne naszych klientów.

CZAS NA ZMIENĘ W NOWOCZESNYM STYLU I DUŻYCH FORMATACH

Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów poszukujących ekskluzywnych i nowoczesnych rozwiązań projektowych przestrzeni wnętrz z użyciem materiałów najwyższej jakości technicznej i stylistycznej – za rozsądną cenę.

ARCHITEKTOM I PROJEKTANTOM …

Zapewniamy dostęp do najnowszych katalogów, wzorów płytek w szerokiej gamie kolorystycznej i formatowej. Proponujemy realizację zamówień na kompleksowe wyposażenie łazienek. Zainteresowanym klientom przekazujemy kontakty do biur projektowych, architektów, projektantów wnętrz i firm wykonawczych.

KLIENTOM INDYWIDUALNYM…

Pomagamy stworzyć koncepcję łazienki, domu – nowoczesną, ekskluzywną i elegancką, korzystając z szerokiej oferty cenowej i promocji udzielanych przez producentów. Posiadany szeroki zbiór najciekawszych realizacji i nowości z targów CEVISIMA (Valencja), CERSAIE (Bolonia) przygotowany do prezentacji wszystkim zainteresowanym.

  1. Zaprojektuj z nami wnętrze
  2. Zamów konsultanta do domu
  3. Zamów bezpłatną wycenę
  4. Współpraca z architektami i firmami wykonawczymi

JAKA OFERTA TAKA FIRMA

Posiadamy w ofercie płytki ceramiczne wiodących producentów światowych wykonane w nowoczesnych technologiach, szerokiej gamie kolorów i rozmiarów.

Poszukujemy ciągle nowych kontaktów z producentami światowej klasy, aby nasza oferta była nowoczesna i zgodna z najnowszymi trendami – zawsze najwyższej jakości.

CO STWORZYLIŚMY RAZEM…

Współpraca z architektami i firmami wykonawczymi pozwoliła stworzyć piękne, funkcjonalne obiekty, hotele, restauracje, budynki mieszkalne, apartamenty, rezydencje...

POMAGAMY OD POCZĄTKU

Przekazaliśmy jako darowiznę płytki na siedzibę Ochrony Praw i Godności Ucznia "Wyspa" i Miasteczko Wigilijne w Chorzowie (w pełnym zakresie zapotrzebowania), Stowarzyszenie "Monar", adaptacje wnętrz na cele statutowe Fundacji Pomocy "Nowy Świat", sanitariaty i szatnie Zespołu Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, pomieszczenia dla kościoła Franciszkanów w Tychach, stołówkę i kuchnię w Szkole Podstawowej nr 13 w Bielsku-Białej, pomieszczenia socjalne w Przedszkolu nr 3 w Tychach, Dom Pomocy Społecznej w Tychach, Dom Opieki Samotnej Matki, płytki na mieszkanie dla podopiecznych Fundacji Pomocy "Nowy Świat" itd.

Copyright © 2021 ADARI. Wszelkie prawa zastrzeżone. Budowa strony www: L77.pl